“O pika mu në prokuror”, ish-ministri i Drejtësisë: Edhe Rrumi me të, në këtë rast…

| 7:59
SHPËRNDAJE

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar ashper pas zhvillimeve te fundit lidhur me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj, ne makinen e te cilit, ku udhetonte dhe i cilesuarsi si i forti i Shijakut, u gjeten dosje hetimore.

ndoj

Përmes një postimi në ‘Facebook’, Manjani shkruan se ne kete rast nuk mjafton Vetingu, nderkohe qe ka uronizuar duke thene “o pika mu ne prokuror”.

“Dosje hetimore në makinën ku, për më tepër udhëton edhe “Rrumi” në të!
O pika mu në Prokuror! Vettingu nuk mjafton në këtë rast…”, shkruan Manjani.

Prokurori mbeti i plagosur më 1 nëntor teksa mjeti i tij u qellua me bresheri në mbikalimin e Shkozetit dhe per pasoje ai mbeti i plagosur dhe bashke me te shoferi dhe i quajturi Rrumi.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.