Nuk ka më nevojë për botoks, maska e thjeshtë me banane kryen funksion të mrekullueshëm

SHPËRNDAJE

Edhe pse mund të duket e pabesueshme, nëse aplikoni shpesh maska me banane në fytyrën tuaj do të shihni vertetë ndryshime. Ajo e lë fytyrën të butë dhe i jep shkëlqim.

Bëni një pure një gjysmë babane të pjekur dhe aplikojeni butësisht në fytyrë dhe në qafë. Lëreni të veprojë për 10 deri në 20 minuta, pastaj shplajeni atë me ujë të ftohtë.

Një tjetër recetë popullore është maska me 1/4 filxhan kos, 2 lugë mjaltë dhe 1 banane e vogël.

c39651296334149847756025296ab50c_L

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFOTOT/ Çfarë nuk u pa gjatë homazheve për Azem Hajdarin, mungon Topalli, PS dërgon ministrin...
Artikulli tjetërI theu kyçin e këmbës kundërshtarit, futbollisti dënohet me… 4 vjet burg

S'KA KOMENTE

Comments are closed.