“Nuk bëra dot fëmijë, bëra Jonidën”, Olta Daku ushqen moderatoren si të ishte fëmjë (Foto)

| 11:19
SHPËRNDAJE

Vokshi.

I sheh shpesh në shoqërinë e njëra tjetrës dhe shpesh herë ndajnë edhe foto gazmore së bashku në rrjetet sociale.

Këtë herë ka qenë Jonida që ka ndarë në ‘Instastory’ foto ku Olta shfaqet duke ushqyer moderatoren si të ishte fëmijë.

“Daku thotë: Nuk bëra fëmijë, bëra Jonidën”, shkruan ajo mbi foto.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.