“Ndjesi e veçantë…”, aktori i ‘Çukur’ për herë të parë në Shqipëri (Foto)

| 12:53
SHPËRNDAJE

‘Çukur’ është mjaft i ndjekur në Shqipëri dhe publiku i ndjek gjithashtu edhe aktorët që marrin pjesë me rolet e tyre në këtë serial.

Për herë të parë e ka vizituar Shqipërinë një nga aktorët e këtij seriali, Erçan Kesal ose Idriz Koçovali. Ai ka qenë i ftuar tek ‘Rudina’ ku ka folur ndër të tjera për ndjesinë e veçantë që i ka dhënë vendi ynë.

“Është një ndjenjë shumë e veçantë që nuk e kam ndjerë në vendet e tjera. Unë këtë ndjenjë nuk e kam ndjerë në asnjë vend tjetër të Europës. Unë ndihem këtu sikur jam në një qytezë tjetër të Turqisë, nuk ndihem si i huaj. Vetëm se nuk është afër, por kemi një afërsi shpirtërore, në zemër”, tha aktori.

Erçan zbuloi se nuk është vetëm aktor, por edhe regjizor, shkrimtar i njohur dhe mjek.
Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.