Motra e Haklajve takon në burg Izet Haxhinë, e dashura: Do jetë i pamëshirshëm ndaj atyre që…

SHPËRNDAJE

Zylfije Haklaj, motra e Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt të vrarë në Tropojë, duket se ka pasur nje takim ne burg me Izet Haxhine, te denuarin per vrasjen e Azem Hajdarit.

zylfie hakja;

Kete e ka bere me dije ne nje koment qe ka bere ne statusin e shkruar ne FB e Izetit, nga partnerja e tij, e kjo e fundit i eshte pergjigjur duke paralajmeruar se Izeti “eshte shume i qete, por do jete po aq i pameshirshem ndaj kujtdo qe do ti dale para te vertetes. Asnje dhe asgje nuk do kurseje!!!!”

“Ishte shume kenaqesi dje kure fola me Izet Haxhia! Ishte shume i qete dhe pa emocione, me e ashper isha une qe isha ne liri se Izet Haxhia! Por patjeter qe nga njehre njeriu ka ato shqetsimet dhe streset e jetes Izet Haxhia eshte shume i ekulibruar dhe ashtu deshiroje te jete gjeer ne fund te betejess aspak te lehte por me te drejeten e Zotit!”, shkruan Zylfie Haklaj.

REPLIKAT

zylfie izeti zylfie izeti2

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.