“Menduan si prindër për fëmijët jetimë”, Rama nxjerr videon, ka një mesazh

SHPËRNDAJE

Shemull te admirueshem e ka quajtur kryeministri Rama, ndihmen qe punonjësit e Ministrisë së Mbrojtjes dhane per femijet jetime ne kete fillim te vitit te ri shkollor. Ai ka ndare me ndjekesit e tij ne Facebook momente nga ndihma qe iu dha ketyre femijeve, te cileve iu dhane cante shkolle me gjithe pajisjet mesimore te nevojshme.

1

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë shembull të admirueshëm të punonjësve të Ministrisë së Mbrojtjes, të cilët menduan si prindër për fëmijët jetimë në prag të vitit të ri shkollor, ju uroj një ditë të mbarë 😊”- shkruan Rama. 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakSot, përpjekja e tretë për seancat e jashtëzakonshme
Artikulli tjetërVizita në Kosovë, Veriu nën presionin e pritjes së Vuçiçit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.