Me sy të ënjtur dhe pa make-up, ja si duket Arilena kur zgjohet nga gjumi

SHPËRNDAJE

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe një ndër vajzat më të komentuara të shoubiz-it. Ajo po korr sukses në botë me hitin “Nëntori”.

arilena ara

Në daljet e saj publike, bukuroshja bionde shfaqet gjithnjë e kuruar, megjithatë ajo nuk e ka problem të postojë edhe foto e sapo zgjuar nga gjumi.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/me-sy-te-enjtur-dhe-pa-make-up-ja-si-duket-arilena-kur-zgjohet-nga-gjumi/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.