Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:35
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

Vendimi, pronarët që ndajnë 2,6 milionë USD

Tri martesa mes terrorit të ISIS, historia tragjike e Floresha Rashës, gruaja e “Kasapit” Muhaxheri

Një ditë para votimit, BE shton presionin ndaj Ramës për ligjin zgjedhor: Prisni ‘Venecian’

Përkujtimi, zv.ministri grek te varri i Kaficas

Shifra rekord me pacientë në spitale, Rama e Meta debat edhe për Covid-in

Forum Ballkanik Kundër Antisemitizmit në Tiranë, Sekretari i SHBA, Pompeo: Zoti e bekoftë Shqipërinë

Qytetarët marrin SMS si fitues të 700 mijë USD, Policia: U mashtrua

OPINIONE

Topalli, në të drejtën e saj dhe në anën e gabuar të historisë AGRON GJEKMARKAJ

Partitë e reja me pronarë “offshore” VEHAP KOLA

A janë partitë e reja demokracia e vërtetë në PD? JULIAN ZYLA

Një fundjavë në Pukën turistike NDUE DEDAJ

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama sport

Nis futbolli, kryeministri pranon kërkesat e klubeve

Barça gjunjëzon Juven, Moratën e kap tri herë ‘mat’ arbitri

Sulmi më i mirë është kur di se si të mbrohesh/ Nga NEPTUN BAJKO

Shqipëri-Kosovë, miqësore më 11 nëntor në Elbasan

Bylykbashi: Partizani, për titull

Vangjeli: Tirana, sërish ekipi për t’u mundur

Kolapsi, volejbolli shqiptar gati të spostohet në Kosovë

Milan-Sparta, Pioli: E urrej të bëj ndryshime

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.