Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

| 7:25
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës Panorama sot do të lexoni:
1

Pensionet, kategoritë që marrin 1600 lekë shtesë

Në tri vite pesë të vrarë, çfarë fshihet pas atentatit me minë të telekomanduar ndaj Preng Gjinit në Tiranë

Front ballkanik për të zhdukur antisemitizmin, përfaqësues nga SHBA, BE dhe OKB në konferencën e Kuvendit

Basha pret ambasadorët dhe kërkon ndërhyrjen e OSBE, PS refuzon

Kokaina, 21 vite burg për Çekajn, si u mbrojt në gjyq

Rama, darkë me Mitsotakis: Busulla jonë, marrëdhëniet e shkëlqyera

Pritë në derë të shtëpisë, ekzekutohet me 14 plumba 33-vjeçar

OPINIONE

Me këtë format ministrash dhe deputetësh, Shqipëria nxjerr me mijëra ARTAN FUGA

Çfarë përfaqëson Besa Shahini? ERGYS MËRTIRI

Raporti i DASH dhe rilindja ALEKSANDËR BIBERAJ

PANORAMA SPORT2

Tirana përmbys Vllazninë, sulmi  “ngroh” Egbonë

E ka nusen shqiptare, lojtari i Volfsburgut: Kuksianëve doja t’u bëja dhurata

Ministrja Denaj akuzon Ligën për shantazh, Fidel Ylli: Manovër e Dukës

Tymnaja absurde e një “ligji sponsorizimesh” Nga ARTAN SHYTI

Polemikat për Çinarin, Burba replikon me Ramën

Interi e nis me “manita” dhe pret vetëm Vidalin

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.