Treni aksidenton makinën, e sposton në kanal. Gruaja që ishte në timon…

| 9:57
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur mengjesin e sotem, ku treni i linjes Durrës–Kashar ka perplasur nje makine. Treni_lokal_Durres_Tirane-770x439_c

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:12, në fshatin Domje 2, nderkohe qe makina qe u aksidentua drejtohej nga nje shtetase me iniciale E.M. Treni e ka marre para dhe e ka spostuar mjetin në kanal.

NJOFTIMI 

Më datë 11.07.2020, rreth orës 08:12, në fshatin Domje 2, treni i linjës Durrës – Kashar me mashinist G.B., ka aksidentuar mjetin me drejtuese shtetasen E.M, duke e spostuar mjetin në kanal.

Nga aksidenti nuk ka persona të lënduar, vetëm deme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.