Zbardhen emrat/ Burri vret gruan në mes të qytetit, çifti prindër të tre fëmijëve

| 12:13
SHPËRNDAJE

Zbardhen te tjera detaje nga ngjarje e rende qe ndodhi kete paradite ne Durres. Gazetari i “Panorama” raporton se burri ka vrare gruan ne biznesin qe kishin se bashku, nje dyqan metrazhesh, te sheshi “Azem Hajdari”.

Pamje nga vendi i ngjarjes
Pamje nga vendi i ngjarjes

Cifti i bashkeshorteve jane prinder te tre femijeve, qe tashme kane mbetur pa nene. 

 

 

 

 

Viktima eshte identifikuar si shtetasja Hajdije Tosuni, 53 vjecare, nderkohe qe autori i krimit eshte bashkeshorti i saj, Rrushdi Tosuni, 63 vjecar

Nderkohe qe para se ta qellonte me nje leve hekuri, sipas policise, dhe ta linte te vdekur, mes tyre ka pasur nje konflikt, per arsye qe ende nuk behen te ditura.

Pas krimit, policia njofton se e ka arrestuar autorin.

 

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.