Kush është më e bukur Tayna apo Rina? Linda Rei ka dy fjalë për to: Boll me… (FOTO)

SHPËRNDAJE

Tayna dhe Rina janë dy reperet e reja shqiptare të cilat kanë marrë menjëherë vëmendjen e publikut.

rina linda tayna

Tekstet e këngëve janë shumë të thella saqë ato thumbojnë njëra-tjetrën e për këto diss-e janë përfolur shumë në mediat rozë.

Por cila është më e bukur sipas Linda Reit?

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kush-eshte-me-e-bukur-tayna-apo-rina-linda-rei-ka-dy-fjale-per-to-boll-me-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.