“Kur nuk dëshiron të bësh trajtim me lazer dhe të bindin se do kesh zero pasoja”, gruaja tromakset kur sheh fytyrën pas seancës së parë

| 21:58
SHPËRNDAJE

Carola Baleztena, 39 vjeç ka rrëfyer për ndjekësit e saj një ngjarje që i ka ndodhur asaj muajin e kaluar, por ajo zgjodhi ta tregojë tani, pasi ka qenë shumë e ngarkuar psikologjikisht.

carole2

Ditët dhe netët e saj ishin të mbushura me lot për shkak të një seance trajtimi me lazer që kishte vendosur të kryente.

Gruaja e sipërmarrësit të argjendarisë, Emiliano Suárez, 43 vjeç ka zbuluar përmes një video në Instagram përvojën e saj të keqe me trajtimin me lazer në fytyrën e saj.

“Kur nuk dëshiron ta bësh vetë një trajtim me lazer në fytyrë sepse ju frikëson dhe ju bindin duke thënë se është zero trajtim agresiv”, kështu shkruan Carola Baleztena në Instagram.

Për më shumë shihni videon.

 

Për të kuptuar realisht se çfarë po ndodhte Carola Baleztena kontaktoi klinikën. Përgjigja e habiti edhe më shumë. Ata i thanë që në ditën kur ajo kishte bërë drejtori i qendrës nuk kishte qenë i pranishëm dhe askush nuk e kishte ditur me hollësi efektet e vërteta që do të shkaktonte ky trajtim në lëkurën e saj.

carole1

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.