Kukan: Nder të marr certifikatën për kontributin në reformën e drejtësisë, Shqipëria masa në luftën kudër krimit

SHPËRNDAJE

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka zhvilluar një takim edhe me eurodeputetin Eduard Kukan. Ministri i ka dorëzuar një certifikatë për kontributin në Reformën në Drejtësi, ndërsa Kukan mësohet se e vlerësoi për luftën e qeverisë kundër krimit.

kukan

“Nder të marr certifikatën për kontributin në reformën e drejtësisë nga Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj. Shqipëria masa në luftën kundër krimit të organizuar dhe zhdukjen e kanabisit” ka shkarkuar eurodeputeti kukan në një postim në Twitter

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.