Kukan: Nder të marr certifikatën për kontributin në reformën e drejtësisë, Shqipëria masa në luftën kudër krimit

SHPËRNDAJE

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka zhvilluar një takim edhe me eurodeputetin Eduard Kukan. Ministri i ka dorëzuar një certifikatë për kontributin në Reformën në Drejtësi, ndërsa Kukan mësohet se e vlerësoi për luftën e qeverisë kundër krimit.

kukan

“Nder të marr certifikatën për kontributin në reformën e drejtësisë nga Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj. Shqipëria masa në luftën kundër krimit të organizuar dhe zhdukjen e kanabisit” ka shkarkuar eurodeputeti kukan në një postim në Twitter

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDëshmia e deputetit të PDK-së: Albin Kurti ka hedhur gazlotësjellës në Kuvend
Artikulli tjetërNga Pele te Iniesta, 10 yjet që s’e fituan kurrë “Topin e Artë”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.