Kosova në Ligën e Kombeve, stadiumi “Fadil Vokrri” drejt licencimit

SHPËRNDAJE

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFOTOLAJM/ Përfundon me sukses operacioni, ja çfarë shkruan Odise Roshi
Artikulli tjetërE keqja dhe drejtësia e re, në garë me kohën

S'KA KOMENTE

Comments are closed.