Këmbimi valutor 16 janar/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Jan 16, 2023 | 8:05
SHPËRNDAJE

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 108 lekë, duke treguar dobësim.

kembimi 16

Ndërkohë euro blihet me 115.8 lekë dhe shitet me 116.6 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 130 lekë dhe shitet me 132 lekë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura