Ish-partneri i Kourtney-t feston ditëlindjen e tij. Motrat Kardashians bëjnë urimet e përzemërta për të

May 27, 2022 | 8:16
SHPËRNDAJE

PANORAMA PLUS/ Dhe pse të ndarë duket se ish-i partneri i Kourtney Kardashian-it ka marrë urime të përzemërta nga disa prej anëtareve të familjes së famshme. Kris Jenner, Kim Kardashian dhe Khloé Kardashian e uruan Scott Disick përmes postimeve të tyre në Instagram teksa ka festuar fundin e 30-tave të tij.

“Gëzuar ditëlindjen Scott!!!! Kalofshi nje dite magjike te dua!!!!!! 🥳🎂😍@letthelordbewithyou”, shkroi Kris sipër një kolazhi me foto së bashku si dhe Disick me tre fëmijët e tij, Mason, Penelope,  dhe Reign,  të cilët i ndan me Kourtneyn.

Kim shkroi krahas fotove të postuara njëra pas tjetrët në InstaStory: “Gëzuar ditëlindjen @letthelordbewithyou të dua aq shumë sa mezi pres të festoj me ty!!!”

Themeluesja e Skims më pas ndau një selfie të dyshes duke ngrënë akullore dhe dy foto të tyre duke pozuar në pasqyrë në palestrën e shtëpisë së saj.

Khloé, e cila ndoshta ka pasur marrëdhënien më të ngushtë me Disick gjatë këtyre viteve, e uroi:

“Gëzuar ditëlindjen @letthelordbeëithyou time”, ka shkruar ajo.

VIJON…LEXO LAJMIN E PLOTE NE PANORAMA PLUS (KLIKO KETU)

© Panorama.al

Te lidhura