Ilda Bejleri bëhet nënë për herë të parë! Moderatorja zgjedh emrin e veçantë për vogëlushen e saj

Aug 8, 2022 | 12:11
SHPËRNDAJE

/PANORAMAPLUS/ Moderatorja Ilda Bejleri është bërë nënë për herë të parë.

ilda bejleri4

Moderatorja ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka quajtur Siena.

Ilda Bejleri e ka mbajtur gjithmonë hermetike jetën personale, por sidomos periudhën e shtatzënisë e ka ruajtur me shumë fanatizëm.

ilda-bejleri1

Ajo ka ndërprerë daljet televizive teksa në rrjetet sociale tregohet shumë e rezervuar.

‘Panorama Plus’ raportoi për herë të parë në mënyrë ekskluzive në muajin prill se moderatorja seksi ishte shtatzënë për herë të parë.

ILDA-BEJLERI-PANPRAMAPLUS (3)

Dhe disa muaj më javë zbuluam se ajo do bëhet nënë e një vajze.

I vetmi postim i saj në Instagram ka qenë kjo foto ku shfaqet në fillimet e shtatzënisë dhe ndonëse është përpjekur ta mbulojë barkun komentet dhe urimet ishin të shumta dhe asaj nuk i mbeti gjë tjetër veçse ta pranonte.

ILDA-BEJLERI-PANPRAMAPLUS (2) ILDA-BEJLERI-PANPRAMAPLUS (1)

ilda bejleri1 ilda bejleri2 ilda bejleri3 ilda-bejleri ilda bejleri (9) ilda bejleri (10) ilda bejleri (12) ilda bejleri (3) ilda bejleri (2) ilda bejleri (8) ilda bejleri (7) ilda bejleri (6) ilda bejleri (5) ilda bejleri (4) ilda bejleri (3) ilda bejleri (2)

 

© Panorama.al

Te lidhura