I shqeu rrobat dhe…/ Shqiptari burgoset në Britani për sulm seksual dhe futet në “listën e zezë” për 10 vite (EMRI)

| 18:54
SHPËRNDAJE

Një i ri i konsideruar si pervers nga mediat britanike, i cili tentoi të përdhunonte një grua të re në një sulm të tmerrshëm seksi në një klub nate në Kilbride Lindore është pas hekurave.

0_bala

Edison Bala, 29 vjeç, la viktimën e tij të gjakosur pasi e keqtrajtoi atë në klubin e natës në Downtown, në maj 2018.

Në Gjykatën e Hamilton sot shtetasi i sëmurë shqiptar u dënua me një vit burg dhe u vendos në regjistrin e shkelësve të seksit për 10 vjet.

Sipas mediave lokale atje, i riu shqiptar i shqeu rrobat viktimës së tij dhe i futur gishtat në organin vaginal.

Viktima e guximshme, tani 23 vjeçe, duke përshkruar sulmin, tha se ngjarja i la pasoja të mëdha që gati e çoi në vetëvrasje, pasi ka goditur veten me thikë kuzhine në bark.

 

 

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.