I bëjnë kompliment, përgjigjia e Princ Harryt do t’ju shkrijë së qeshuri

| 17:32
SHPËRNDAJE

Princ Harry ndodhet në Tokio për të t’u takuar me disa nga studentet pjesëmarrësë të rugby në ‘Kupën Botërore 2019’ që luhet mes Anglisë dhe Afrikës së Jugut.

Disa nga momentet e takimeve, Harry i ka publikuar në rrjetet sociale.

Një nga momentet e cila shkaktoi edhe të qeshura, ishte kur një nga studentet e komplimentoi princin ‘simpatik’.

Përgjigjia e Harryt do t’ju shkrijë së qeshuri. “Jam i martuar”, tha me humor ai duke treguar kështu edhe unazën.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.