Grushti i shtetit në Turqi, anulohet fluturimi Tiranë-Stamboll i orës 20:55

| 18:27
SHPËRNDAJE

Fluturimi Tiranë-Stamboll i orës 20:55 është anuluar pas ngjarjeve në Turqi, ku një pjesë e ushtrisë tentoi të bënte grusht shteti.

AnulimiLajmi konfirmohet në faqen e fluturimeve të TIA-s (Tirana International Airport). Më herët, ishte anuluar edhe fluturimi po me të njëjtin destinacion por i mëngjesit.

Cancelled

 

 

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.