Gold Ag vendos të “zhdukë” tatuazhet e vjetra nga trupi tij! Ja arsyeja që fshihet pas vendimit të reperit

Sep 21, 2021 | 9:48
SHPËRNDAJE

Gold Ag ka zbuluar ditën e djeshme se i është nënshtruar procedurës së fshirjes së tatuazheve me lazer. Ndonëse më herët reperi ka treguar se ato i ka bërë kur ka qenë më i ri në moshë, sërish ndjekësit nuk i pëlqenin.

gold ag (4)

Kjo për faktin se Arian Agushi (emri i vërtetë) ka treguar se është shumë besimtar dhe tatuazhet nuk përshtaten me personin që ai është sot.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Gold Ag ka treguar se e ka gjetur zgjidhjen për t’ia lënë të shkuarës kritikat. Ai ka publikuar pamje nga procesi i heqjes së tatuazheve me lazer, i cili zgjat pak, pasi është i ndarë në disa seanca.

gold ag (3)

Më 30 nëntor të vitit të kaluar, Ariani së bashku me bashkëshorten e tij, Ermira Shkodrën, u bënë prindër për herë të parë. Çifti u bekuan me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Gueril.

gold ag (1) gold ag (2) gold ag (8) gold ag (7)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/