“Gati për t’u nisur nga Turqia” – Rama nxjerr fotot e “flotës së ambulancave” që pritet të vijnë drejt Shqipërisë

| 15:08
SHPËRNDAJE

Turqia do ndihmojë në përballimin e situatës së koronavirusit në Shqipëri.

ambulanca

Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri Edi Rama nëpërmjet një postimi në facebook, teksa ka publikuar disa foto të asaj që ai e ka quajtur “flota e ambulancave” .

Rama thotë se autoambulancat pritet të nisen drejt Shqipërisë shumë shpejt.

Flota e re e autoambulancave të emergjencave civile gati për t’u nisur nga turqia drejt shqipërisë”, shkruan Rama.

ambulanca1 ambulanca2 ambulanca3 ambulanca5 ambulanca6 ambulanca8 ambulanca9

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

  1. Hiq logon Forcat e Armatosura se i privatizon SHQUPI si makina per partine ose i shet Zeni per skrap

Comments are closed.