Fotot nga paparazi/ Ervin Bushati infektohet me korona, kjo është dita në Parlament para karantinës

| 22:50
SHPËRNDAJE

Edhe deputeti socialist Ervin Bushati njoftoi dje përmes rrjeteve sociale se është i infektuar me Covid-19.

Ai e ka bërë këtë njoftim me një foto teksa puthet me bashkëshorten e tj me maska dhe përtej xhamit.

“Dashuri në kohën e Covid-it”, ka shkruar Bushati, ndërkohë që këtë të hënë ka qenë në Parlament dhe dukej se ishte mirë nga gjendja shëndetësore

/Panoramaplus.al

   

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.