FOTOT/ Gjahtari spiunon në polici, e pëson keq shqiptari në Itali

SHPËRNDAJE

E ka pesuar keq nje shqiptar ne Itali, i cili u vu ne pranga me akuzen e kultivimit te lendeve narkotike.

Mediat italiane shkruajne se nje gjahtar gjate rutines se perditshme ka piskaur nje pjese toke te mbjelle me hashash dhe ka telefonuar policine. Policia ka shkuar ne vend dhe ka pare nga afer zonen.

Nga mbajtja ne kontroll ka pikasur nje person, shqiptar 41 vjecar, qe po kujdesj per bimet duke i ujitur ato. Menjehere eshte vene ne pranga dhe ka rezultuar se ishte edhe pa leje qendrimi.

hashash3 hashah1 hashash

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.