Fotot e rralla të Shqipërisë së vitit 1991, nga martesat tek vajzat në arë e si muza frymëzimi…

SHPËRNDAJE

Këto foto të rralla janë bërë nga fotografi Michel Setboun. Ishte viti 1991 dhe jeta e shqiptarëve ishte tronditëse dhe mjeruese…

Fotot janë publikuara nga Tema.

kom41 kom38 kom37 kom36 kom35 kom34 kom33 kom49 dem12 dem13 dem1 dem10 dem9 kom12-5 kom136 kom139 kom144 kom148 kom192 kom193 kom178 kom154 kom153 kom152 kom151 kom149 kom141 kom143 kom17 kom27 kom28 kom12 kom11 kom10 kom9 kom-8 kom7 kom6 kom5 kom-4 kom2 kom1 kom100 kom99 kom98 kom97 kom96 kom95 kom94 kom92 kom91 kom90 kom86 kom85 kom84 kom83 kom82 kom81 kom79 kom78 kom77 kom72 kom73 kom74 kom75 kom76 kom71 kom70 kom69 kom68 kom63 kom64 kom65 kom66 kom67 kom62 kom61 kom560 kom59 kom58 kom57 kom53 kom56 kom55 kom52 kom51 kom50 kom48

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakTjetër shqiptar nga Maqedonia, Kombëtarja gati të veshë “kuqezi” sulmuesin që luan në Turqi
Artikulli tjetërShembjet më të përgjakshme të urave në botë, në 20 vitet e fundit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.