FOTO/ Teo Hernandez shkëlqen edhe jashtë fushe, shikoni bukuroshen me të cilën ka nisur një romancë të re

| 19:06
SHPËRNDAJE
 

Teo Hernandez është duke kaluar një formë të shkëlqyer me Milanin këtë sezon, teksa me paraqitjet që ka treguar është kthyer në një nga lojtarët më të mirë të ekipit kuqezi.theo.hernandez.zoe.cristofoli.2020.750x450

Përveç fushave të blerta, mbrojtësi i “Djallit” është duke shkëlqyer edhe jashtë tyre. Së fundmi mediat italiane kanë zbuluar lidhjen e re të francezit. Teo Hernandez është fotografuar së fundmi në një nga lokalet e Milanos, nën praninë e bukuroshes Zoe Kristofoli.

Mbrojtësi ia ka dhënë fund lidhjes me Elisa De Panicis, me të cilët qëndroi për pak kohë, teksa menjëherë ka gjetur partneren e tij të re.zoe-cristofoli-14-1048136

Tashmë lojtari i Milanit ka nisur romancën me Zoe Kristofoli, një lidhje që ai po përpiqet ta mbajë të fshehtë, por që është zbuluar së fundmi.

zoe-cristofoli-12-1048134 Zoe-Cristofoli zoe-cristofoli (1) kristofoll kristofoli http___media.gossipblog.it_5_50b_zoe

PANORAMASPORT.AL

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.