Kamioni me 100 km/h përmbyset në Rrugën e Kombit, dëshmitari tregon panikun: Një rrezik i madh…

| 9:51
SHPËRNDAJE

rruga e kombit

Një kamion eshte permbysur ne Rrugen e Kombit ne nje aksident qe ka ndodhur vetëm pak minuta më parë. Sic behet me dije nga deshmitaret, qe raportuar per joq, ngjarja ndodhi në aksin Kukës-Morinë 2 kilometra larg pikës doganore, ku kamioni ka dalë nga rruga e për pasojë është përmbysur duke bllokuar të gjithë aksin.

Mesohet se shkak eshte bere shpejtësia e madhe me te cilen kamioni po lëvizte.

“nje aksident pa pa pasoja ne njerz por nje rrezik i madh po te kishte makina te vogla ne ato momentr kur ktu esht tabela 30 deri ne 40 klm ktu kamionat hecin 100 klm ngjarja ne rrugen e kombit kukes morin 2 klm larg doganës”, raportoi nje qytetar.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.