Foto/ I dashuri në burg prej kokainës, por Viola Spiro ka një tjetër “merak” tani

SHPËRNDAJE

Moderatorja sportive, Viola Spiro, disa javë më parë, kaloi periudhën më të vështirë të jetës, teka i dashuri i bukuroshes korçare, përfundoi në burg për kokainë. Ky lajm bëri bujë në mediat e huaja dhe shqiptare.

VIOLA-OKKK

Gjithsesi Viola nuk dha asnjë prononcim në lidhje me këtë ngjarje, duke vazhduar normalisht jetën e saj. Ditën e sotme, bukuroshja bionde, ka vendosur të presë flokët. Këto momente moderatorja e RTSH i publikoi në “InstaStory”.

Viola3

Viola 2

Viola 1

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakReforma në drejtësi/ Lu nuk kursehet: Ka politikanë në opozitë dhe maxhorancë që nuk duan... (e plotë)
Artikulli tjetërRrëfimi i Likës: Tirana shëmtoi Superioren, tani nuk ka më sulmues

S'KA KOMENTE

Comments are closed.