Enca më në fund e pranon: Jam e dashuruar… (Foto)

| 12:12
SHPËRNDAJE

Ajo është një nga vajzat e showbizit e cila di të tërheqë vëmendjen në çdo lloj mënyre. Këngëtarja shumë e pëlqyer për publikun, Enca, është ‘hermetike’ përsa i përket jetës së saj private dhe ende nuk e dimë nëse ajo ka dikë në jetën e saj.

Por ajo i ka ‘konfuzuar’ gjithë me atë që ka thënë se fundmi në një postim në ‘Instastory’.

“Njerëz jam e dashuruar’, shkruan Enca në foton e postuar.

Ajo gjithashtu ka ndarë me fansat foto nga xhirimet e këngës së saj më të re dhe tregon se ka shumë orë pa gjumë.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.