EMRAT/ Përplasën për vdekje babë e bijë, pranga ish-kryetarit të Komunës dhe shoferit tjetër

SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ndodhi pasdite e djeshme në qytetin e Korçës, ku mbetën të vdekur nga përplasja e një makine babë e bijë. Sipas informacioneve mësohet se shtetasi Sokol Hoxha, ishte në trotuar bashkë më te bijën  vetëm 6 vjeçe kur u përplas për vdekje.

AKSIDENT NE KORCE

Më tej mësohet se njërën nga makinat e drejtonte Petrit Kupe, dhe makinën tjetër Lorenc Pallashi, të cilët sot janë vënë në pranga.

Petrit Kupe është ish-kryetari i Komunës së Libonikut, tashmë është administrator i Ujësjellës Kanalizime në Maliq.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.