Emily Ratajkowski ngre temperaturat në këto ditë të ftohta dimri, i zbulon të gjitha me bikinit transparente

| 9:55
SHPËRNDAJE

pjimage (1)

Emily Ratajkowski është kthyer më e nxehtë se kurrë në mediat sociale.

Supermodelja seksi publikoi foto e veshur me bikini nga koleksioni më i fundit i markës së saj Inamorata.

28-vjeçarja nuk la vend për imagjinatën me bikinit mikroskopike dhe transparente.

Krahas saj pozoi edhe një tjetër modele me të njëjtat bikini, duke “ngritur” temperaturat akoma më shumë.

Emily po sjell linjën e re të të brendshmeve dhe askush tjetër më mirë se ajo nuk mund ti reklamojë.

emily-ratajkowski

 

emily-ratajkowski1

emily-ratajkowski3

emily-ratajkowski5

emily-ratajkowski2

Te lidhura

Subscribe


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.