EKSKLUZIVE/ Zgjidhet çështja e stolit te Lushnja, ish-futbollisti i Kombëtares do të drejtojë myzeqarët

Jun 25, 2022 | 19:29
SHPËRNDAJE

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, Klodian Duro, do të drejtojë ekipin e Lushnjes sezonin e ardhshëm.

WhatsApp Image 2022-06-25 at 6.21.02 PM

Ish-trajneri i Kukësit, Luftëtarit dhe Feronikelit eshte takuar sot me kryebashkiaken Sefa dhe deputetin e zonës, Taulant Balla.

Mësohet se është arritur akordi dhe pritet vetëm zyrtarizimi së shpejti, me Klodian Duron që pason kështu Agim Canajn ne krye te lagunarëve.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura