E shkarkuan nga Kamza pas tre ndeshjesh, Bledar Devolli në negociata me një klub të ri

SHPËRNDAJE

Pasi e shkarkuan nga drejtimi i Kamzës, vetëm pas 3 javësh Superiore, Bledar Devolli gjendet pranë një tjetër klubi, por kësaj here bëhet fjalë në Kategorinë e Parë. Siç mëson “Panorama Sport”, 40-vjeçari është në negociata me Tomorin.

Devolli

Sot, të dyja palët kanë biseduar, por ende nuk është vendosur asgjë përfundimtare, pasi trajneri gjirokastrit ka qenë i dyzuar, dhe nuk ka dhënë një “Po” përfundimtare. Gjithsesi, ai vazhdon të jetë në negociata, dhe ditën e nesërme, pritet të vendoset gjithçka. Kujtojmë që Tomori mbeti pas javës së parë pa trajner, pas dorëheqjes së Gersi Arbrit.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakE vetmja kompani shqiptare pjesëmarrëse në Panairin ndërkombëtar “Automechanika” në Gjermani, Kappa Oil eksporton sukses!
Artikulli tjetërSHBA, afron stuhia e fuqishme, zyrtarët japin alarmin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.