E divorcuar prej vitesh, Hygerta Sako “detyrohet” të publikojë foton e dasmës

SHPËRNDAJE

Gazetarja e njohur sportive, Hygerta Sako, ka publikuar një foto në Instagram, duke u treguar fansave të saj sesi dukej nuse, nga martesa së cilës prej disa vitesh i ka dhënë fund.

Këtë foto ajo e ka bërë publike, pasi i ka pyetur ata se çfarë dëshironin që të shihnin në profilin e saj, dhe ata i kanë kërkuar një foto me fustan nusërie.

-640-0-5b963a5fefa1b-640-0-5b963a5f5aada

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.