E BUJSHME/ “Ylli i Dortmundit shkon te Liverpuli sezonin tjetër”, media e njohur zbulon të ardhmen e futbollistit

| 20:35
SHPËRNDAJE

Gazetari i “Sky Sport” Kaveh Solhekol është tepër i sigurt se talenti i Borusia Dortmund Xhejdën Sanço do të luajë për Liverpulin sezonin e ardhshëm.

jadon-sancho-borussia-dortmund-2019-20_1fg5h460be1sz1ibkrf6v3ag1d
Sipas tij, 19-vjeçari anglez Sanço vështirë se do të refuzonte një ofertë të Liverpulit, të cilët janë favoritë për të fituar Ligën e Kampioneve si dhe kampionatin anglez.

Solhekol shton se Manccester Junajtid interesohet shumë për talentin sensacional Sancco, por fakti që skuadra e Solskjaer nuk jep garanci për t’u kualifikuar në Ligën e Kampioneve, Liverpuli është opsioni më i mirë për Sançon.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.