Duket si një tjetër njeri! Postimi i fundit i Fifit na la pa fjalë, shikoni sa është dobësuar

| 13:03
SHPËRNDAJE
 

4b659fed-2600-483e-af3f-0771616ec14d

Që në momentin që mori vendimin për të rënë në peshë, për shkak të problemeve shëndetësore, Fifi ka ndryshuar vazhdimisht.

Por sytë na mbetën tek postimi i fundit, ku duket qartë se këngëtarja është dobësuar shumë, pasi lehtësisht mund të dallohet beli i hollë.

Sigurisht, fansat nuk mund ta kalonin këtë foto pa e komentuar, prandaj njëra i shkruante: “Fifi, motër ti je?”.

Pavarësisht se në media shpesh herë është vënë në dukje pesha e saj, Fifi nuk e ka patur problem dhe madje edhe kur ftohej nëpër studio të ndryshme, e kalonte gjithmonë me shaka e me të qeshura kur e pyesnin për peshën.

Kanë qenë problemet serioze që po i shkaktonte mbipesha arsyeja e nisjes së këtij rrugëtimi nga këngëtarja.

f967c46c-f5e9-4422-8723-5269e2e7c61d e6f6b96e-dbc8-4887-ae58-d50864bd51e5 223362f8-a4ec-4d22-b1c9-e1b0747d5dbe 0eff21bc-6863-4980-8fe2-5981b816f28d

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.