Ditëlindja e PS/ Berisha nxjerr foton: Ja me kë festoi mbrëmë Rama

SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar nje foto, ne te cilen sipas tij, Rama dhe kreu i bashkise se Durres, Vangjush Dako po festojne ate qe Berisha e quan ‘shnderrimin e ‘Partise Socialiste ne Parti Siçiliste!”.

rama

“Tek Vollga, Noriega me Gjushin dhe kusur para 30 min po festojne shnderrimin e Partise Socialiste ne Parti Siçiliste! sb”- shkruante mbreme ne darke Berisha.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakErdogan është lodhur? Ç'mendojnë në Turqi për presidentin, nga dashuria te frika e madhe
Artikulli tjetërKukësi “rrëmben” Sebino Plakun, sulmuesi drejt firmës për 4 mijë euro

S'KA KOMENTE

Comments are closed.