“Dita më e keqe…”, Bebe Rexha shtrohet në spital, ja si është gjendja e këngëtares

| 14:38
SHPËRNDAJE

Mesa duket këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha nuk i ka punët mirë me shëndetin. Ajo është shtruar në spital dhe duket se gjendja e saj shëndetësore nuk ka qenë aspak e mirë. Këtë e ka njoftuar vetë Bebe në rrjetet sociale.

“Sot përfundova në spital. Mora antibiotikë 10 ditë më parë por u rikthye më e fortë. Këtë nuk do t’ja uroja askujt. Dita më e keqe e jetës. Shpresoj të bëhem më mirë. Ju dua të gjithëve”, shkruan këngëtarja.
Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.