Deputeti socialist bëhet sërish baba, ja foto e vajzës që postoi në FB

SHPËRNDAJE

“Kler Shalsi 👸🏼 erdhi në jetë ❤💕💗🙏”. Me këtë njoftim të shkurtër dhe me një foto nga doçka e vogëlushes, deputeti i Partisë Socialiste Eduard Shalsi ka lajmëruar ardhjen në jetë të vajzës së tij.

shalsi me femije

Urimin e parë e ka marrë nga kolegia e tij Vasilika Hysi, e më pas kanë vërshur urimet e tjeranga miqtë, të afërm dhe kolegë në FB.

Eduard Shalsi është i martuar me znj. Eranda Shalsi dhe ka 2 fëmijë më të mëdhenj, Patrikun dhe Samuelin.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakZbulohet "vitamina e seksit", nëse i keni keq marrëdhëniet me diellin, edhe në shtrat nuk ndodh ndryshe
Artikulli tjetërMilani mbetet “trokë”, klubi del nesër në ankand

S'KA KOMENTE

Comments are closed.