Deputeti i PS flet për kohën e vështirë, para lindjes së djalit: Erdhi kur dhashë dorëheqjen nga Policia e Shtetit…

SHPËRNDAJE

Deputeti i PS-se, Pjerin Ndreu ka ndare me miqte e tij ne FB, disa momente te kaluara ne shoqerine e te birit, Kristit.

Teksa poston foton nga castet e kaluara se bashku, Ndreu kujton se Kristi ka ardhur ne nje moment te veshtire ne familje, nje muaj pasi ai kishte dhene doreheqjen nga detyra qe mbante si kreu i Policise se Shtetit.

Ja si i kujton vete deputeti ato kohe:

pjerini

Postimi i Pjerin Ndreut 

Me Kristin qe s’me ndahet…! Femijet duhen te gjithe njesoj ,por me Kristin kam kaluar me shume kohe. Kristi lindi nje muaj pasi dhash doreheqjen nga Policia e Shtetit. Ka qene kohe e veshtire per familjen tone. Nje zuzar minister, mendoi se gjeti personin per t’a bere kurban dhe per t’i dhene medalje vetes. Me frymezimin dhe gezimin qe me dha Kristi i porsalindur dhe ne bindjen time per pastertine e padiskutueshme, e kam thyer me sukses ç’do agresion te pashembullt qe ndermoren. Ne jemi krenar per njeri-tjetrin, familjen qe kemi dhe ate qe perfaqesojme ne kete shoqeri ! Ne sjemi me te miret, por me te mire se ne nuk ka..! 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.