Breshëri automatiku në shtëpinë e gazetares, Mediu: Akt kriminal

SHPËRNDAJE

Kreu i Partise Republikane, Fatmir Mediu ka reaguar per sulmin e paprecedente me arme ne banesen e prinderve te gazetares Klodiana Lala.

fatmir-mediu-620x350

“Te dashur miq
Partia Republikane denon sulmin kriminal ndaj gazetares Klodiana Lala dhe familjes se saj

Sulmi kunder Kodiana Lales dhe familjes se saj eshte nje akt kriminal i cili nuk synon qe te godase vetem fjalen e lire, por kerkon qe shqiptaret, gazetaret te heshtin perballe krimit te lidhur me pushtetin.

Sot kemi nje sulm te hapur kunder nje Gazetare kurajoze, por cdo dite ka raste pafund qe kriminele te lidhur me pushtetin sulmojne qytetare dhe biznese dhe bejne ligjin ne qytetet kryesore te vendit.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakApeli i mjekut infeksionist për ata që mbajnë mace në shtëpi, nëse shihni t'ju dalë një gjendër...
Artikulli tjetërZgjedhjet lokale/ Kryemadhi: Opozita me kandidatë të përbashkët. Ka edhe një paralajmërim

S'KA KOMENTE

Comments are closed.