Big Mama në zi, babai i saj ndahet nga jeta si pasojë e një sëmundjeje të rëndë

| 12:45
SHPËRNDAJE

Sot është ditë zie për këngëtaren e njohur Big Mama. Babai i saj ka humbur jetën si pasojë e një sëmundjeje të rëndë. Lajmin e trishtuar e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

“Njoftim. Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqt të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhët nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë”, shkruan Big Mama.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.