“Bëj seks një herë në javë me…”, sportisti flet për raportin intim

| 19:41
SHPËRNDAJE

Nick Kyrgios zbuloi se ai zakonisht bën seks me tifozet e tij një herë në javë.

Ylli i tenisit australian, 25 vjeç, shoqërohej së fundmi me kolegen Anna Kalinskaya. Por sipas The Sun, dyshja u nda në Mars dhe Kirgios tha se kur është “single” ai shoqërohet rregullisht me tifozet.

tenisti

Duke folur në një intervistë me revistën Olè, tregoi për raportet e tij me fanset femra.

Pyetjes nëse ka fjetur ndonjëherë me një tifozem Kirgios u përgjigj: “Po”.

“Që kur kam mbetur beqar, zakonisht bëj seks me tifozet e mia çdo javë. Kur kam të bëj me vajza nga Europa Lindore, jam gati t’u them: merrni gjysmën e fitimeve të mia.”

Anna Kalinskaya.
Anna Kalinskaya.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.