“Bëhu burrë, frikacak”- Pasi modelja zbuloi se Eros Grezda i kishte dërguar mesazh, futbollisti prezanton të dashurën e re! Kush është këngëtarja që e bëri të harrojë Oriola Marashin

Oct 1, 2022 | 14:00
SHPËRNDAJE

Eros Grezda ka qenë kryefjala e mediave ditët e fundit. Teksa vajza të ndryshme tentojnë të marrin famë duke përmendur emrin e tij, futbollisti më në fund ka gjetur dashurinë.

eros grezda oriola marashi ajsel abazi1

Vetë ai ka publikuar një foto të vajzës që i ka rrëmbyer zemrën. Biondja në foto është pikërisht Ajsel Abazi. Biondja bukuroshe është kushërira e një tjetër personazhi të famshëm dhe pikërisht e Almeda Abazit.

ajsel abazi almeda abazi

Nuk dihet se kur ka nisur raporti mes dy personazheve, por teksa vetë Erosi shpërndan fotot e saj në rrjetet sociale, lidhja e tyre duket e konsoliduar tanimë.

eros grezda ajsel

Lajmin e ka bërë me dije vetë Grezda me anë të një story në “Instagram”, ku duket duke darkuar vetëm për vetëm me të dashurën e re.

ajsel abazi4

Por teksa ai po shijon këtë dashuri të re, një modele në Tiranë ka thënë se futbollisti i ka shkruar.

ajsel abazi7

Erjola Doci u shpreh se sportisti i kishte shkruar në rrjetet sociale, por më pas e kishte fshirë këtë mesazh.

Nevina ShtylLa ka vendosur të ftojë publikisht futbollistin e Kombëtares së Futbollit, Eros Grezda, në një përballje me Erjola Docin. Kjo e fundit njihet për deklaratat e saj të bujshme dhe këtë herë ka “piketuar” futbollistin.

erjola doci9

Sipas saj, ai i ka shkruar dhe më pas e ka fshirë mesazhin, gjë për të cilën ajo e quan “frikacak”.

“E di si është puna, rezultoi frikacak. Unë isha zgjuar, po i shikoja dhe nuk ia hapa 3- 4 orë mesazhin. Dhe i bëri “unsend”! tha ajo në “E diell” teksa shtoi: “Bëhu burrë!”

erjola doci5

Kështu, moderatorja e ka ftuar Erosin në emision. Përmes një postimi në “Instagram”, ajo shkruan: “Eros po ta bëj publikisht ftesën për në emision ta sqarojmë njëherë e mirë këtë punë”.

nevina-shtylla-eros-grezda

Ndërkohë, nga futbollisti nuk ka ende përgjigje. Vlen të theksohet se Eros dhe Nevina janë përfolur për një lidhje vite më parë. Shkak u bënë shoqërimet e tyre dhe komentet në rrjetet sociale. Megjithatë, ata sqaruan se nuk ka asgjë përtej shoqërisë.

oriola marashi

Kujtojmë që ylli i futbollit prej gati 1 viti ishte i lidhur me modelen Oriola Marashi. Lidhja e dashurisë mes Oriola Marashit dhe Eros Grezdës ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

oriola marashi2

Gjatë një interviste për “Sport Magazine”, ai ka treguar se gjithmonë e ka bezdisur ky fakt pasi flitej për lidhjen e tij dhe jo karrierën.

eros grezda1

“Lidhjen që kam pasur, nuk kam dashur asnjëherë që ta bëj publike, por ishte një situatë që do dilte, doja apo s’doja, sepse Shqipëria dhe Kosova janë vende të vogla dhe merren vesh gjërat. U bë publike dhe më ka bezdisur se nuk është në rregull kur një futbollist del gjithmonë në portale jo për tema futbollistike, por për jetën private”, u shpreh Eros.

eros grezda3

Më tej, i pyetur nëse është single apo në një marrëdhënie, futbollisti deklaroi: “Momentalisht, nga lidhja e fundit që kam pasur jam single, nuk jam lidhur, as nuk dua të lidhem. Dua të shikoj një herë veten time dhe karrierën, pastaj ajo është spontane”.

oriola marashi3

E duket se kjo periudhë ka përfunduar për futbollistin dhe tani po shijon historinë e re të dashurisë.

eros grezda2 ajsel abazi1 ajsel abazi2 ajsel abazi3 ajsel abazi5 ajsel abazi6 ajsel abazi8 ajsel abazi9 oriola marashi4 oriola marashi1 ajsel abazi

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura