Afrona Dika bie pre e një sulmi kibernetik, ja çfarë ka ndodhur me profilin e modeles (Foto)

Jun 26, 2022 | 9:40
SHPËRNDAJE

Panoramaplus.al/ Pas aludimeve të fundit se Blero Muharremi dhe Afrona Dika i kanë dhënë fund martesës së tyre, kjo e fundit ka rënë pre e një sulmi kibernetik.

Është vënë re se në profilin e modeles në Instagram nuk gjendet më asnjë postim i saj dhe në foton e profilit është vendosur një imazh i zi.

Teksa fansat janë shqetësuar se çfarë mund t’i ketë ndodhur Afronës me Instagramin e saj, burime të sigurta për Prive.al kanë treguar se bukuroshes i kanë hakuar profilin dhe tani ajo nuk ka më akses në llogarinë e saj.

Nuk dihet ende se cila ka qenë arsyeja që këta persona kanë bërë një veprim të tillë ndaj modeles por shpresojmë që ajo ta rimarrë sërish Instagramin e saj.

  

      
© Panorama.al

Te lidhura