Adhuron Mesin dhe Ronaldon, njihuni me tifozen seksi që po çmend rrjetin (Foto)

| 11:18
SHPËRNDAJE

Mesi dhe Ronaldo janë duke rivalizuar prej gati 1 dekade, për “Topin e Artë”, teksa të shumtë janë tifozët  që simpatizojnë njërin apo tjetrin, por ka dhe nga ata që i simpatizojnë të dy.

Tereza Kalman

Rasti konkret është ai i modeles Tereza Kalman. Bukuroshja seksi e cila numëron plot 213 mijë fansa në rrjetin social “Instagram”, është një fanse e madhe e futbollit.

083022974-8899fcdd-8591-48ad-a3d0-7ea369e68df4

Tereza pëlqen jashtë mase dy yjet e këtij sporti Lionel Mesin dhe Kristiano Ronaldo dhe ndjek të gjitha ndeshjet e Barcelonës dhe Juventusit për të parë pikërisht sulmuesin argjentinas dhe atë luzitan.

6554 083024572-41ca06f6-4431-4cbd-89de-ba4c0d699de4 083023302-1cbdedab-14c8-4ae3-b38f-00eacebeb6ac

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.