Zyrtare/ Mbrojtësi kavajas firmos me kampionët e Kosovës

SHPËRNDAJE

Drita ka prezantuar ditën e sotme mbrojtësin Ervis Kaja. Futbollisti ishte së fundmi pjesë e Lirisë së Prizrenit. Më parë ai ka luajtur edhe për Besën e Kavajës, Tiranën dhe Laçin.

39502559_666815170369651_2687582464146145280_o

31 vjeçari shihet si një përforcim i rëndësishëm për klubin. Kampionët e Kosovës paralajmërojnë se merkato nuk është mbyllur ende për ta. Drita do të luajë ditën e sotme ndeshjen e parë të kampionatit ndaj KEK-ut në orën 16:45.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.