Ze Maria: Isha shumë nervoz sot, me Halilin do shohim nëse do ndërtojmë Tiranën e madhe

SHPËRNDAJE

Trajneri Ze Maria, pas fitores me Kastriotin, deklaroi se ishte nervoz gjatë ndeshjes pasi kishte dyshime për disa lojtarë, ndërsa për çështjen e rinovimit, deklaroi se do të ulet me presidentin për të folur më gjatë.

ze maria

Trajneri shumë nervoz sot…

Isha shumë nervoz sepse kisha dyshime për disa lojtarë, pasi nuk bëmë një lojë të mirë në pjesën e parë.

Do vendoset sot rinovimi me Tiranën?

Do të ulem për të folur me presidentin, dhe nuk mendoj se do kemi shumë probleme. Do të shohim nëse do biem dakord për të ndërtuar një Tiranë të madhe.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVIDEO/ Tirana refuzon sërish festën, lojtarët futen në dhomat e zhveshjes
Artikulli tjetërNikaj: Tirana bëri diferencën, ja planet për Superioren

S'KA KOMENTE

Comments are closed.