VIDEO/ Pamjet tronditëse, gjithçka u filmua pak sekonda para. Shikoni shpërthimin në pikën e gazit në Fier

SHPËRNDAJE

Screenshot_1-13-442x249

Shperthim ne nje pike gazi per furnizimin e automjeteve ne Portez te Fierit.

46A0CAC4-F27F-43CC-A630-FB16842440CE-640x366

Sipas te dhenave te policise, shperthimi ne depozitën e gazit që furnizon automjetet dyshohet si pasojë e një defekti teknik.

Per fat nuk ka pasur asnje person te lenduar, por vetem deme materiale. Ne vendngjarje kane shkuar zjarrefikeset, qe kane bere edhe shuarjen e zjarrit.

Këto me poshte jane pamjet pak sekonda para shpërthimit të depozitës së gazit.

Informacion parapak.

Sot rreth orës 10:15, në Portëz, dyshohet se si pasojë e një defekti teknik ka shpërthyer një depozitë gazi që furnizon automjetet me gaz.

fier3 fier2 fier1

Si pasojë e shpërthimit nuk ka asnjë person të lënduar por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.